حریم خصوصی

حریم خصوصی

جهت خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت , دلگان اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران خود ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارشات، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های دلگان  قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و در مسیراجرای فرایند خرید، فاکتور صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی لازم استهمچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های دلگان از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها میباشد  و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، دلگان جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

همچنین دلگان ممکن است برای ارتباط با مشتریان ,اطلاع رسانی و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا جوایز، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه دلگان را در پروفایل خود لغو کنند.

حفظ حریم شخصی
دلگان ضمن احترام به اطلاعات خصوصی افرادی  که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، از آن محافظت و خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند.
دلگان هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا از تمام توان و تکنولوژیهای موجود برای  مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن محیط در زمان استفاده از سایت استفاده نماید.
کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران میباشد.
دلگان اطلاعات شخصی کاربران را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باش و در اختیار مراجع ذیصلاح قانونی قرار دهد.

 لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

مدیریت اطلاعات شخصی

کاربران دلگان حق دسترسی صحیح به اطلاعات شخصی خود و حذف و یا اضافه کردن و به روز نمودن قسمتی یا تمامی اطلاعات خود را دارند. آنها  میتوانند با مراجعه به صفحه حساب کاربری ایجاد شده خودپس ازا واردکردن کلمه کاربری و رمز عبور, وارد قسمت پروفایل شخصی خود شده و  اطلاعات شخصی  نظیر آدرس و شماره تماس و……  را به روز کرده و آن را مدیریت نماید.

بدیهی است آدرس مندرج در فایل شخصی کاربر ملاک مقصد نهایی ارسال کالای خریداری شده برای مشتری میباشد.