ضمانت سلامت و اصالت کالا

 

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

دلگان تمامی کالاهای مورد عرضه خود را از لحاظ اصالت و سلامت فیزیکی ضمانت نموده وهمواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارشات در نهایت صحت سلامت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، بسته به یکی از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر تحویل میگردد و اعلام شماره رسید مرسوله (درج در سبد خرید ) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و دلگان تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش دلگان اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورتجلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش دلگان ارسال شود.

رویه‌های بازگرداندن کالا

بدلیل جلب رضایت مشتریان , دلگان می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. بهمین دلیل ممکن است مشتریان محترم پس از خرید درهنگام دریافت کالا با مشکلاتی نظیر شکستگی کالا روبرو شوند که موجب رضایت آنها نباشد. لذا با توجه به تعهدات دلگان، کلیه محصولات باید در بسته بندی اصلی و از نظر فیزیکی سالم بدست مشتری برسد.

لذا خریداران محترم در هنگام تحویل کالا نسبت به صحت و سلامت کالای خریداری شده میبایست دقت کافی را داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه نقص و شکستگی از تحویل آن خودداری نموده و در برگ تحویل کالا علت نقص و عدم تحویل را اعلام و امضاء و سپس کالا را بدون اینکه بسته بندی اصلی آن باز شده باشد به مامور شرکت حمل کننده عودت نمایند.

امضای مامور حمل ذیل اظهارات مشتری بمنزله تاییدیه اظهارات میباشد.

بدیهی است پس ازعودت و تحویل کالا در بسته بندی اصلی , مبلغ پرداخت شده توسط مشتری ظرف ۲ روزکاری به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

لازم به یادآوری است بدلیل رعایت قوانین مربوط به کالاهای بهداشتی و آرایشی و دارویی مرجوعی این کالا ها پس از فروش بهیج عنوان قابل قبول نبوده و  تنها کالاهایی قابل بازگرداندن میباشد که دچار نقص و شکستگی در حین و هنگام تحویل بوده باشد و انصراف مشتری از خرید بهر دلیل موجب استرداد کالا نمیباشد.